1.5

فهرست مطالب

  • پیشنهادهای جذاب صرافی تتر برای خریداران تتر
  • سود این فروش بلند مدت از کجا تامین می‌شود؟
  • هم با بهترین قیمت تتر معامله کنید هم با سرمایه گذاری سود ثابت بگیرید

8 درصد سود ماهیانه با سپرده‌گذاری تتر در صرافی تتر

تا به حال در مطالب مختلف صرافی تتر از مزایای سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال برای شما گفتیم، مزایایی مثل برتری فناورانه، شفافیت، سرعت، عدم تمرکز و البته بازدهی مالی بالا.

اما همان‌طور که گفتیم این پیشرفت‌ها و ویژگی‌های بی‌نظیر با چالش‌ها و پیچیدگی‌های مختلفی همراه بودند. مزایای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال با ریسک زیاد و البته پیچیدگی ناشی از جدید بودن این بازار همراه است.

مسئله ریسک بازار ارزهای دیجیتال چیست؟ شما در بازار ارزهای دیجیتال نمی‌توانید فقط روی تحلیل تکنیکال یا فاندامنتال حساب کنید. اثر اخبار مختلف روی این بازار و روی دارایی‌های دیجیتال مختلف بسیار بالا است. به جز این به خاطر کوچک بودن بازار و حجم معاملات پایین اکثر ارزهای دیجیتال امکان دستکاری آن‌های بسیار بیش از بورس است.

مسئله بعدی پیچیدگی ارزهای دیجیتال است. ارزهای دیجیتال با علوم کامپیوتر از یک سوی و معادلات مالی از سوی دیگر در هم تنیده‌اند در نتیجه ورود حرفه‌ای به این بازار می‌تواند از هر بازاری پیچیده‌تر باشد.

اجازه بدهید کمی ماجرا را بیشتر باز کنیم. هر پروژه ارز دیجیتال یک وایت پیپر دارد که چشم‌انداز کلی، ساختار فنی و اهداف آن را شرح داده است. فهم درستِ یک وایت پیپر به حداقلی از دانش فنی کامپیوتر و برنامه‌نویسی و اقتصاد نیاز دارد. به جز این برای ترید یا سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال شما به سواد بورسی و ترید نیاز دارید.

بنابراین، قبل از ورود به بازار ارزهای دیجیتال باید حسابی تحقیق کنید، بازار را بشناسید، ادبیات آن را یاد بگیرید و البته توان ریسک کردن بخشی از دارایی خود را در یکی از پرریسک‌ترین بازارهای جهان داشته باشید.

پیشنهادهای جذاب صرافی تتر برای خریداران تتر

بعد از اطلاع از این مسائل آدم‌ها در سه دسته قرار می‌گیرند. دسته اول می‌خواهند با تمام ریسک‌ها به دل بازار بزنند و به عنوان یک حرفه‌ای کار کنند، دسته دوم می‌خواهند با ریسک کم وارد بازار شوند و دسته سوم بی‌خیال بازار می‌شوند.

اگر بخشی از دو گروه اول باشید ما برای شما پیشنهاد جذابی داریم.

اول از هم ما تتر را با بهترین قیمت بازار در اختیار شما می‌گذاریم و با بهترین قیمت ممکن تتر را از شما می‌خریم. این برای اهالی حرفه‌ای بازار که به حجم بالای تتر با قیمت خوب نیاز دارند یکی ویژگی عالی است.

ما در صرافی تتر دو مزیت مهم برای خرید و فروش تتر داریم. مزیت اول این است که کارمزد صرافی تتر صفر است. این یعنی چه؟ یعنی در صرافی تتر کارمزد خرید و فروش تتر وجود ندارد و هیچ کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌شود. ما با چشم‌پوشی از یک حاشیه سود ترجیح دادیم که دایره مشتریان خود را گسترده‌تر کنیم و به انتخاب اول حرفه‌ای‌ها بدل شویم.

مزیت دوم خرید تتر از کاربران با قیمت بیشتر است. یعنی برخلاف دیگر صرافی‌ها قیمت خرید تتر در صرافی تتر بیش از قیمت فروش است. این اتفاق به دلیل مدل‌های مالی و سرمایه‌گذاری صرافی تتر به خصوص فروش مدت‌دار رخ داده است.

اما مزایا و خدمات صرافی تتر همین‌جا تمام نمی‌شود. برای آدم‌های محتاط یا کسانی که تترهایی خارج از بازار ارزهای دیجیتال دارند یک پیشنهاد جذاب با سود ماهیانه 8 درصدی داریم و آن طرح فروش مدت‌دار است.

اگر تترهای خود را در طرح فروش مدت‌دار 30 روزه به صرافی تتر بفروشید 8 درصد سود، به مبلغ دریافتی شما اضافه خواهد شد. اجازه دهید یک مثال بزنیم. اگر شما معادل 100 میلیون تومان تتر را در طرح 30 روزه به ما بفروشید، مبلغ 108 میلیون تومان دریافت خواهید کرد. در نتیجه شما در کمپین ویژه صرافی تتر شما می‌توانید با فروش مدت‌دار 30 روزه 8 درصد سود کنید و البته به دیگران هم سود برسانید.

سود این فروش بلند مدت از کجا تامین می‌شود؟

مجموعه صرافی تتر یک تیم اقتصادی مجرب در زمینه بازار ارزهای دیجیتال دارد و در این زمینه نیز فعالیتی کاملاً حرفه‌ای و طولانی مدت دارد. سود حاصل از این سرمایه‌گذاری با کاربران تقسیم می‌شود.

در آخر به مناسبت کمپین ویژه صرافی تتر در صورتی که افرادی با کد معرفی شما در سایت ثبت نام کنند و تترهای خود را در طرح 30 روزه به صرافی تتر بفروشند علاوه بر سود خودشان شما یک سود 2 درصدی به عنوان معرف به شما تعلق می‌گیرید. در طرح 15 روزه نیز میزان سود به 1 درصد می‌رسد.

 

 

هم با بهترین قیمت تتر معامله کنید هم با سرمایه گذاری سود ثابت بگیرید

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *