هر ماه ۸% سود ثابت تضمینی تو جیبته!

هم با بهترین قیمت تتر معامله کنید
هم با سرمایه گذاری سود ثابت بگیرید

فروش مدت دار ۳۰ روزه

اگر تترهای خود را در طرح فروش مدت‌دار ۳۰ روزه به ما بفروشید ۸ درصد سود، به مبلغ دریافتی شما اضافه خواهد شد

مثال :

اگر شما معادل ۱۰۰ میلیون تومان تتر را در طرح ۳۰ روزه به ما بفروشید، مبلغ ۱۰۸ میلیون تومان دریافت خواهید کرد.

انتخاب با شما

شما میتوانید یا ۳۰ روزه با ۸% سود یا ۱۵روزه با ۴% سود تترهای خود را در طرح فروش مدت‌دار به ما بفروشید.

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.

سوالات متداول

مجموعه صرافی تتر در کنار تیم اقتصادی مجرب خود در زمینه بازار ارز دیجیتال فعالیت میکند و سود حاصله را با شما کاربران عزیز ، شریک می‌گردد.

شما زمانی که قصد شارژ کیف پول به صورت ریالی را دارید ، وارد درگاه پرداخت خواهید شد و تراکنش خود را در فضایی انجام می دهید که مورد تائید شاپرک می باشد و این پدیده بدین معناست که وب سایت ما احراز شده توسط شاپرک و همچنین تعریف شده در سیستم پرداخت کشور می باشد.
دومین مورد کاربران فعال و سابقه ی فعالیت و کابران فعال هستند که در سایت ما روزانه چندین هزار تراکنش ریالی و ارزی صورت میگیرد
پیشنهاد ما به شما جهت اعتماد سازی این است که شما با مبالغ کمتر و سفارشات کوچک در سایت فعالیت کنید و بعد از کسب اعتماد با مبالغ بالاتر و مورد نظر خود ، همراه ما شوید.
و اخرین مورد نحوه پشتیبانی است که پشتیبانی 24 ساعته 7روز هفته در خدمت شما می باشد و از طریق تماس تلفنی ، چت آنلاین و همچنین تیکت پشتیبانی میتوانید با ما در ارتباط باشید و ضمنا در قسمت درباره ما میتوانید آدرس دقیق دفتر کار ما را مشاهده نمایید.

تیم صرافی تتر بر این باور است ، زمانی که شخصی با اعتمادی که به مجموعه ما دارد ، نزدیکان و عزیزان خود را به وب سایت ما دعوت میکند ، ما در پاسخ به این اعتماد به ازای فروش مدت دار هر یک از عزیزان شما 1٪ از کل مبلغ فروش ( در صورتی که دوست شما تسهیم 15 روزه داشته باشد ) و همچنین 2٪ از کل مبلغ فروش ( در صورتی که دوست شما تسهیم 30 روزه داشته باشد ) به سپاس قدر دانی به شما تقدیم می نماید.

شما زمانی که به ما درخواست فروش ارز ثبت میکنید ، میتوانید مبلغ حاصل از فروش خود را به ۳ صورت ثبت نمایید.
میتوانید فروش عادی داشته باشید :
ثبت کنید ، که در این صورت مبلغ مربوطه پس از ۴۸ ساعت کاری به کیف پول شما یا حساب بانکی شما ( در صورت احرازهویت ) اضافه میگردد
و همچنین میتوان به صورت آنی آن را دریافت نمایید :
که در این صورت 0.64درصد از کل مبلغ شما کسر میگردد که این درصد کسر ، تقریبا اختلاف بین خرید و فروش را از بین میبرد و تتر با شما به صورت تک نرخی محاسبه میگردد
و همچنین میتوانید تسهیم مدت دار ثبت کنید که:
از 3 الی 30 روز انتخاب میکنید که به صورت روز شمار ، سود ۸ درصد ماهیانه بر روی مبلغ شما اضافه خواهد شد.

معرفی دوستان

سود ۲ درصدی از معرفی

صرافــی تتــر ایــن فرصــت رو بــه شـــمــا داده تـا بــتونیــد با مــعــرفــی دوستان‌تون به ازای هربار فروش تتر توسط اون‌ها، پول در بیارید!

مثال :

در صورتی که افراد معرفی شده توسط شما تترهای خود را در طرح ۳۰ روزه به ما بفروشند علاوه بر سود خودشان شما هم ۲ درصد از کل مبلغ فروش آنها را دریافت میکنید و اگر ۱۵ روزه ۱ درصد

در حال بروزرسانی

به دلیل بروزرسانی و ارتقا زیرساخت تماس، چند روزی خط های تلفن مجموعه قطع می باشد. پشتیبانی سایت بصورت 24 ساعته 7 روز هفته از طریق چت آنلاین و تیکت در خدمت شما کاربران عزیز می باشد.