لطفا نظر خود را در رابطه با وبسایت وارد کنید! (اختیاری)

فهرست مطالب

  • روزهای خوب و بد شیبا

جا به جایی‌ها 1 تریلیونی نهنگ‌های شیبا

شیبا اینو یکی از آلتکوین‌هایی است که طی هفته گذشته شاهد افزایشی در ارزش خود بوده و حال طبق داده‌های Santiment، نهنگ‌های این میم‌کوین مشغول خرید آن هستند. طبق گزارش منتشر شده کیف‌پول‌هایی که میزان قابل‌توجهی شیبا را داشته‌اند در طی دو ماه اخیر بیش از ۹ میلیون دلار از این میم‌کوین را خریداری کرده‌اند.

آدرس‌هایی با ۱۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیارد شیبا، از ابتدای ماه گذشته مجموع ۱.۱۱ تریلیون از این میم‌کوین را جمع‌آوری کرده‌اند. در مجموع این کیف‌پول‌ها تقریباً ۲۶۶ میلیون دلار شیبا را در اختیار دارد. به عقیده جامعه شیبا، این فعالیت نهنگ‌ها احتمالا به رویداد شیباریوم که به‌زودی اتفاق می‌افتد، ربط دارد.

روزهای خوب و بد شیبا

دو هفته پیش شیبا روزهای بسیار تلخی را داشت توکن شیبا اینو (SHIB) در حال حاضر دارد مسیری پرفراز و نشیب را در بازار کریپتوکارنسی طی می‌کند، زیرا قیمت آن نتوانسته از آستانه بحرانی ۰.۰۰۰۰۰۸۴ دلار عبور کند. علیرغم افزایش ۱۲ درصدی آن در چند روز گذشته، تلاش‌ها برای فراتر رفتن از این سطح منجر به شکستی کاذب و در نتیجه حجم بالایی از فروش این ارز دیجیتال شده است.

برای درک وخامت این وضع کافیست تا میزان سرسام‌آور فروش توکن‌های شیبا را که تنها طی دو روز گذشته به فروش رسیده‌اند، در نظر بگیریم. گزارش‌ها حاکی از آن است با نزدیک شدن قیمت این ارز دیجیتال به این نقطه بحرانی، 1.453 تریلیون توکن SHIB بارگیری و روانه بازار اسپات (نقدی) بایننس شدند.

اما این تنها بخش کوچکی از این انتقال برای فروش است، به‌ تعبیری مانند نوک یک کوه یخ است. داده‌های IntoTheBlock حجم خیره‌کننده‌ بیش از ۶۰ تریلیون واحد شیبا را از قیمت فعلی تا 0.00001 دلار نشان می‌دهد. دارندگان این توکن در حال حاضر در ضرر هستند، به طوری که ۲۶ تریلیون واحد از این توکن در محدوده قیمتی 0.000008 تا 0.000009 دلار متمرکز شده است.

این حجم عظیم فروش چالشی نگران‌کننده ایجاد کرده و انتظار می‌رود قیمت SHIB به کاهش خود در این محدوده ادامه دهد، مگر اینکه قدرت خرید به طور قابل‌توجهی افزایش یابد تا این عرضه عظیم توکن شیبا را جذب کند. متأسفانه، شرایط فعلی بازار نشان می دهد قدرت خرید به‌تنهایی نمی‌تواند فروش بیش از یک تریلیون واحد از این توکن را جبران کند.

با اینکه تلاش‌ها برای رهایی از این حصار فروش سهمگین شدت یافته، اما سرمایه‌گذاران باید پویایی بازار را زیر نظر داشته باشند. نبود قدرت خرید برای متعادل کردن فشار فروش، نگرانی‌ پیرامون قیمت آتی این توکن را تشدید کرده است.

 

 

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *