لطفا نظر خود را در رابطه با وبسایت وارد کنید! (اختیاری)

فهرست مطالب

  •  نحوه خرید Everlodge (ELDG) را بیابید
  • رشد TRON در ماه جولای کند می شود
  • پولکادات؛ پروژه دست کم گرفته شده

3 پروژه ارز دیجیتال با پتانسیل رشد 100 برابری

بسیار فکر می‌کنند به زودی شاهد دور جدید صعودی بازار ارزهای دیجیتال باشیم. با بازار صعودی جدید ارزهای دیجیتال که در راه است، سرمایه گذاران به دنبال پروژه های با پتانسیل بالا هستند تا سود خالص خود را افزایش دهند. در حالی که هزاران گزینه‌ موجود است، انتظار می رود TRON، Everlodge و Polkadot بهترین بازده را ارائه دهند.

کارشناسان بر این باورند که پولکادات به میزان قابل توجهی زیر ارزش واقعی خود است. با یک اکوسیستم به سرعت در حال رشد، می تواند در سال آینده به بالاترین حد خود برسد.

در همین حال، استفاده ترون در بازارهای سراسر جهان در حال افزایش است و ارزش آن در سال گذشته 12.94 درصد افزایش یافته است.

اورلاج نیز هنوز منتشر نشده است. با این حال، این پروژه ابزار تغییر دهنده بازی را ارائه می‌کند و انتظار می‌رود بازدهی زیادی در پی داشته باشد.

 نحوه خرید Everlodge (ELDG) را بیابید

اورلاج یک پروژه پیشگامانه جدید DeFi است. این پروژه از فناوری DeFi برای کمک به سرمایه گذاران برای خرید سهمی در ویلاهای لوکس، هتل ها و خانه‌های اجاره‌ای برای تعطیلات استفاده می کند. با توجه به افزایش سالانه 4.6 درصدی بازار خانه‌های اجاره‌ای برای تعطیلات، انتظار می‌رود اورلاج فرصت‌های سودآوری را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد.

این پلتفرم به گونه ای طراحی شده است که هم برای فروشندگان و هم برای خریداران ساده باشد. مالکان می توانند دارایی خود را به عنوان یک NFT ضرب کنند، که سپس سهم بندی می شود. سپس سرمایه گذاران می توانند سهم NFT را با هزینه کمتری نسبت به خرید کل ملک خریداری کنند. این امر موانع ورود به بازار را کاهش می دهد و به سرمایه گذاران بیشتری اجازه می دهد در سراسر بازار سود ببرند.

اورلاج به سرمایه گذاران اولیه با بازده تضمین شده پاداش می دهد. این پروژه از یک مدل قیمت گذاری پویا استفاده می کند که در آن توکن های ELDG پس از فروش هر مرحله از پیش فروش آن افزایش می یابد. توکن اورلاج همین حالا هم تقاضای بالایی دارد.

پس از شروع، توکن‌های اورلاج با قیمت 0.01 دلار پیش فروش خواهند شد و انتظار می‌رود قبل از پایان پیش‌فروش به 0.035 دلار برسد. دارندگان می توانند توکن هایی را برای درآمد غیرفعال به اشتراک بگذارند. همچنین در صورت عضویت در باشگاه پاداش، اقامت شبانه رایگان در هتل ها و ویلاها را دریافت خواهند کرد.

رشد TRON در ماه جولای کند می شود

 

در طول سی روز گذشته، ارزش TRON 0.60٪ افزایش یافته است. این پروژه در 22 ماه پس از پیروزی XRP در پرونده خود در برابر SEC به 0.09 دلار افزایش یافت. این یک پیروزی برای TRON بود، زیرا بنیانگذار آن اکنون با اقدامات قانونی آمریکا روبرو است.

اگرچه ارزش TRON کاهش یافته است، نگاه سرمایه گذاران به آن همچنان صعودی هستند. حجم معاملات روزانه این پروژه بالای 150 میلیون دلار باقی مانده است و احتمالا 200 میلیون دلار مبادله در ماه آگوست رخ خواهد داد. همانطور که محبوبیت ترون همچنان در حال افزایش است، کارشناسان معتقدند که ترون می تواند تا پایان سال به 0.1 دلار برسد.

پولکادات؛ پروژه دست کم گرفته شده

قیمت پولکادوت در ماه گذشته 3.04 درصد کاهش داشته است. این پروژه اکنون با قیمت 5.17 دلار معامله می شود و 40 درصد کمتر از ارزش خود در یک سال گذشته است. با این حال، هم کارشناسان و هم سرمایه گذاران موافق هستند که پولکادات به طور قابل توجهی زیر ارزش واقعی خود قرار دارد.

در سال 2023، اکوسیستم پولکادوت سریعتر از همیشه رشد کرده است. تعداد مشارکت کنندگان آن از 15000 به 19090 افزایش یافته است که در این روند رکورد شکسته است. در نتیجه، پولکادات در حال حاضر دومین اکوسیستم بزرگ از نظر مشارکت کنندگان است.

پس از شکستن رکوردها، پولکادات به گسترش خود ادامه می دهد. 10 برنامه غیرمتمرکز جدید راه اندازی شده است و چندین برنامه دیگر برای سه ماهه سوم برنامه ریزی شده است. با ادامه گسترش اکوسیستم آن، کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که پولکادوت می‌تواند در طول بازار صعودی ارزهای دیجیتال به بالاترین حد تاریخ خود برسد.

توجه داشته باشید که تمام موارد مطرح شده در این گزارش مطرح شده صرفا مرور اخبار ارزهای دیجیتال است و توصیه مالی نیست. پیش از هر اقدامی با مشاوران مالی حرفه‌ای مشورت کنید و درباره هر ارزی مطالعات دقیق و کاملی انجام دهید.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *