3.9

فهرست مطالب

  • ویژگی‌های کیف پول تراست ولت
  • نصب کیف پول تراست ولت
  • مرحله اول: ساخت کیف پول جدید
  • مرحله دوم: موافقت با قوانین
  • مرحله سوم: قرار دادن رمز عبور
  • مرحله چهارم: عبارات امنیتی
  • مرحله پنجم: جایگذاری عبارات امنیتی
  • مرحله ششم: اضافه کردن رمزارزهای دلخواه به کیف پول
آموزش کیف پول تراست ولت

آموزش ساخت کیف پول تراست ولت در 6 مرحله

کیف پول تراست ولت یکی از معروف ترین کیف پول های ارز دیجیتال و کیف پول رسمی صرافی بایننس است که از ۴.۵ میلیون ارز دیجیتال مختلف وبیش از ۷۰ بلاک چین پشتیبانی می‌کند. با استفاده از کیف پول تراست ولت می توانید به راحتی ارزهای دیجیتال خود را نگهداری کنید، ارز دیجیتال را دریافت و یا به دیگران انتقال دهید.

آموزش کیف پول تراست ولت

ویژگی‌های کیف پول تراست ولت

تراست ولت ویژگی‌های بسیاری دارد که در اینجا به مهم‌ترین موارد آن‌ اشاره خواهیم داشت:

خرید ارز دیجیتال با استفاده از کیف پول

امنیت و سهولت در استفاده از کیف پول

ایجاد دسترسی امن با قرار دادن کلید خصوصی برای هر کاربر

مشاهده قیمت ارزهای دیجیتال به صورت آنی

قابلیت مبادله (Exchange Swap) ارزهای دیجیتال بدون نیاز به تایید احراز هویت مشتری

دریافت سود از رمز ارزهای خریداری شده و موجود در کیف پول

نصب کیف پول تراست ولت

برای دریافت و نصب کیف پول تراست ولت در سیستم عامل اندروید به فروشگاه گوگل پلی مراجعه کنید و برای نصب در سیستم عامل آی او اس نیز می توانید به فروشگاه اپ استور مراجعه کنید. همینطور می‌توانید با مراجعه به وبسایت رسمی کیف پول تراست ولت نرم افزار مخصوص سیستم عامل خود را دریافت و نصب کنید.

بعد از دریافت و نصب تراست ولت، وقت راه اندازی کیف پول جدید است. برای راه اندازی کیف پول باید مراحل زیر را مطابق تصاویر انجام دهید:

مرحله اول: ساخت کیف پول جدید

در مرحله اول باید ابتدا گزینه Create A New Wallet را انتخاب کنید تا فرآیند ساخت کیف پول شروع شود.

مرحله دوم: موافقت با قوانین

در مرحله دوم باید با قوانین استفاده از تراست ولت موافقت کنید تا اجازه استفاده از این کیف پول را داشته باشید. برای این کار گزینه “I’ve read and accept Terms of Service and Privacy Policy” را فعال کنید و در نهایت گزینه “CONTINUE” را انتخاب کنید.

مرحله سوم: قرار دادن رمز عبور

در مرحله سوم باید یک رمز عبور 6 رقمی برای ورود به برنامه تعیین کنید و بعد از تایید مجددا رمز را وارد کنید تا رمز عبور روی کیف پول شما قرار بگیرد.

مرحله چهارم: عبارات امنیتی

بخش اول – گرفتن بک‌آپ از عبارات امنیتی

در این مرحله شما می‌توانید از کلمات امنیتی خود بک‌آپ (نسخه پشتیبان) تهیه کنید. در سیستم اندروید نسخه پشتیبان روی گوگل درایو شما ذخیره می‌شود و در سیستم عامل IOS نسخه پشتیبان روی iCloud قرار گرفته می‌شود. در صورتی که نمی‌خواهید این اطلاعات روی گوگل درایو یا آی‌کلود ذخیره شود، می‌توانید گزینه Back up manually را انتخاب کنید. بعد از انتخاب این گزینه به مرحله بعدی می‌روید.

بخش دوم – تفهیم اهمیت عبارات امنیتی

در این مرحله با سه جمله‌ی کوتاه روبرو خواهید شد. تراست ولت از شما می‌خواهد که با تایید کردن این سه جمله، اهمیت نگهداری از عبارات امنیتی را درک کنید. در ادامه معنی این سه جمله را میبینیم.

جمله اول: در صورتی که عبارات امنیتی خود را گم کنم، تمام دارایی های من از دست خواهد رفت.

جمله دوم: اگر عبارات امنیتی خود را در اختیار دیگران قرار بدهم، دارایی‌های من در خطر دزدیده شدن قرار خواهند گرفت.

جمله سوم: پشتیبانی تراست ولت هیچ موقع از شما نمی‌خواهد که عبارات امنیتی خود را در اختیار آنها قرار دهید.

با تایید این سه جمله شما موافقت خورا را اعلام کرده‌اید و بعد از آن گزینه Continue روشن خواهد شد. برای رفتن به مرحله بعد این گزینه را انتخاب کنید.

بخش سوم – عبارات امنیتی

در این مرحله 12 کلمه به شما نمایش داده می شود. این کلمات همان عبارات امنیتی مخصوص کیف پول شما هستند و برای بازیابی کیف پول مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما باید این کلمات را یادداشت کرده و از آنها برای امنیت کیف پول محافظت کنید. دقت کنید که ترتیب کلمات اهمیت دارد. بعد از یادداشت کردن عبارات امنیتی، گزینه Continue را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی بروید.

توجه داشته باشید که این کلمات را روی یک دستگاه دیگر یا روی کاغذ بنویسید و در جایی امن قرار داده و به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخصی قرار ندهید. در صورتی که شخصی به این کلمات دسترسی داشته باشد به تمام دارایی های شما دسترسی پیدا می کند.

مرحله پنجم: جایگذاری عبارات امنیتی

در مرحله پنجم همان 12 کلمه دوباره نمایش داده می‌شود. در این مرحله باید کلمات را به ترتیبی که در مرحله قبل نمایش داده شده مرتب کنید تا اطمینان حاصل شود که شما کلمات رو به همان ترتیب صحیح در اختیار دارید. بعد از اینکه کلمات را مرتب کردید گزینه‌ی Continue یا Done را انتخاب کنید.

حالا کیف پول شما ساخته شده و آماده‌ی استفاده است.

مرحله ششم: اضافه کردن رمزارزهای دلخواه به کیف پول

در کیف پول تراست ولت چند رمزارز محبوب بصورت پیش فرض فعال هستند. برای اضافه کردن رمزارزهای دلخواه باید ابتدا گزینه Add Tokens را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب این گزینه با لیست کامل رمزارزهایی که تراست ولت پشتیبانی می‌کند روبرو می‌شوید. در این صفحه کافیست نام رمزارز دلخواه خود را وارد کرده و بعد دکمه روبروی آن را یکبار لمس کنید تا ارز دلخواه شما به صفحه اصلی تراست ولت اضافه شود.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *