لطفا نظر خود را در رابطه با وبسایت وارد کنید! (اختیاری)

فهرست مطالب

ویتالیک بوترین: 90 درصد از فرآیند Merge اتریوم تکمیل شده است

ویتالیک بوترین: 90 درصد از فرآیند Merge اتریوم تکمیل شده است

یکی از بنیانگذاران اتریوم در این باره گفت که پروژه بلاک چین در میان یک فرآیند طولانی قرار دارد که در نهایت آن را از بسیاری جهات قوی تر می کند. بوترین اظهار داشت که توسعه دهندگان اتریوم در حال کار بر روی پنج مرحله بلند مدت هستند که هدف آن بهبود قابلیت های کلی شبکه است. او گفت که اولین مورد در دستور کار ادغام است که 90 درصد کامل شده است و فقط باید روی Ropsten آزمایش شود.
در طول کنفرانس سالانه اتریوم، بوترین پیشرفت هایی را که تیم توسعه برای کوتاه مدت و بلند مدت روی آن کار می کند، تشریح کرد. با توجه به اینکه قرار است در اواخر امسال تغییر پروتکل از PoW به PoS انجام شود، یکی از بنیانگذاران اتریوم خاطر نشان کرد که بیشتر آزمایش ها در این باره انجام شده است. در واقع، او گفت که Merge تنها برای آزمایش روی Ropsten باقی مانده است، که باید به زودی اتفاق بیفتد.
CryptoPotato اخیراً گزارش داد که نهمین فورک فعال شده است، که به معنای شروع مراحل آزمایشی نهایی Merge است. در آن زمان، یکی از توسعه دهندگان اصلی اتریوم اشاره کرد که این رویداد می تواند در اوایل سپتامبر امسال برگزار شود.
بوترین اضافه کرد که اعتبارسنجی ها می توانند پس از به اتمام رسیدن Merge، شروع به برداشت توکن های اتریوم که در قراردادهای سپرده قفل کرده بودند، کنند. او همچنین گفت: «پس از ادغام (Merge)، می توانید یک کلاینت اتریوم بسازید که حتی نمی داند که مرحله اثبات کار اتفاق افتاده است. بوترین توضیح داد که مرحله دیگری که در نقشه راه اتریوم گنجانده شده است، بر افزایش مقیاس پذیری شبکه برای جمع آوری از طریق اشتراک گذاری متمرکز شده است.
او خاطرنشان کرد که زمانی که این نقشه راه به پایان برسد، اتریوم می تواند ۱۰۰۰۰۰ تراکنش در ثانیه را پردازش کند که پیشرفت قابل توجهی خواهد بود.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *