1

فهرست مطالب

قیمت اتریوم در کمتر از یک دهه به ۱۴ هزار دلار خواهد رسید

قیمت اتریوم در کمتر از یک دهه به ۱۴ هزار دلار خواهد رسید!

تقریبا 80 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار دارند که انتقال اتریوم به اثبات سهام (PoS) قیمت آن را افزایش خواهد داد. مطالعه ای که توسط شرکت فین تک استرالیا انجام شد، نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان (78٪) فکر می کنند ادغام اتریوم تأثیر مثبتی بر افزایش قیمت توکن آن خواهد داشت. آن ها گفتند که انتظار می رود ارزش ETH تا پایان سال 2022 به بالای 1700 دلار برسد و تا سال 2030 از 14000 دلار نیز فراتر رود.
به جرات می توان گفت که اتریوم اخیراً یکی از بحث برانگیزترین موضوعات در فضای ارزهای دیجیتال بوده است. انتظار می رود پروژه بلاک چین اتریوم از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) به اثبات سهام (PoS) تغییر کند. این فرآیند که به عنوان Mrge شناخته می شود، به عنوان یک پله برای توسعه آینده پروتکل در نظر گرفته می شود و باید تا پایان تابستان امسال تکمیل شود. اخبار روند صعودی ارزش اتریوم باعث افزایش قیمت توکن اصلی آن یعنی اتر (ETH) شده است. در یک نقطه در 10 روز گذشته حدود 60 درصد افزایش یافت و علیرغم کاهش اندکی از آن زمان، به بالاترین قیمت چند ماهه خود یعنی بیش از 1600 دلار رسید.
در این رابطه، پلتفرم استرالیایی Finder تحقیقی را انجام داد تا برآورد کند که سرمایه گذاران فکر می کنند اتریوم در سال های آینده چه ارزشی خواهد داشت. اکثر شرکت کنندگان بر این باورند که این توکن تا پایان سال به 1700 دلار خواهد رسید. انتظار می رود در سال 2025 قیمت آن از 5000 دلار فراتر رود، در حالی که در سال 2030 می تواند تا 15000 دلار افزایش یابد. شایان ذکر است که نزدیک به 80٪ از پاسخ دهندگان انتظار دارند این افزایش را تنها در صورتی مشاهده کنند که ادغام (Merge) با موفقیت تکمیل شود. با نگاهی دقیق تر به نتایج، 29٪ شرکت کنندگان در نظرسنجی فکر می کنند ارزش اتریوم بلافاصله پس از انتقال افزایش می یابد، 24٪ افراد اعتقاد دارند که سه ماه بعد اتفاق می افتد، و 11٪ معتقدند که افزایش قیمت دارایی بیش از یک سال پس از تبدیل به PoS طول می کشد.
جوزف راچینسکی، متخصص و آینده نگر تامسون رویترز، استدلال می کند که اتریوم صدها میلیارد دلار تراکنش و ارزش را با هزاران توکن پشتیبانی می کند. کارشناسان دیگر، از جمله آشر تان، مدیر عامل CoinJar، و دانیل پولوتسکی، بنیانگذار و رئیس CoinFlip ، پیش بینی کرده اند که ETH قبل از پایان سال به 2000 دلار برسد. پولوتسکی بیت کوین را به عنوان محبوب ترین دارایی دیجیتال، مورد اعتماد جامعه بزرگ تر معرفی کرد. با این حال، او ادعا کرد که ارزهای دیجیتالی مانند اتر ممکن است در زمان آشفتگی اقتصادی مورد بهتری برای سرمایه گذاری باشند زیرا می توانند سود بیشتری را برای سرمایه گذاران به ارمغان بیاورند.
یکی دیگر از افراد برجسته در فضای دارایی های دیجیتال که پیش بینی قیمت خود را در اتر ارائه می کند، آرتور هیز، بنیان گذار و مدیر عامل سابق BitMEX بود. ماه گذشته، او اظهار داشت که بازار یا نزدیک به انتهای چرخه است یا قبلاً به آن رسیده است. به این ترتیب، قیمت دارایی های دیجیتال مانند اتر به زودی روند صعودی به خود خواهند گرفت. همانطور که قبلا گفته شد، او گفت که دومین ارز دیجیتال بزرگ این شانس را دارد که تا پایان سال به 10000 دلار برسد، با این فرض که بازار به زودی روند صعودی را طی خواهد کرد.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *