1

فهرست مطالب

  • وضعیت کل بازار کریپتوکارنسی
کریپتوکارنسی ارزش بازار ۱ تریلیون دلاری را پس می گیرد

کریپتوکارنسی ارزش بازار ۱ تریلیون دلاری را پس می گیرد

به نظر می رسد دوران اندوه درباره روند نزولی کریپتو به سر رسیده و بازار مجددا به رنگ سبز درآمده است. زیرا کل سرمایه بازار کریپتو دوباره به سطح ۱ تریلیون دلاری رسیده است. ارزش بازار کریپتو در حال حاضر تقریباً به اندازه تمام نقره های روی کره زمین است. این پامپ ناگهانی را می توان به دلیل جهش قیمتی بیت کوین، بزرگ ترین ارز دیجیتال جهان، دانست. یک پامپ قیمت ناگهانی برای بیت کوین (BTC)، غیرمتمرکزترین ارز دیجیتال جهان را به محدوده ۲۲۵۰۰ دلار رساند. این امر به افزایش ۴.۸ درصدی کل بازار کریپتو ختم شد و آن را به بالاترین قیمت اخیر یعنی، ۱.۰۲ تریلیون دلار رساند.

وضعیت کل بازار کریپتوکارنسی

بیت کوین هدف ارزش بازار ۴۲۰ میلیارد دلاری را به دست آورد، در حالی که اتریوم در مجموع ارزش بازار 180 میلیارد دلاری قرار دارد و بیش از 20 میلیارد دلار در 24 ساعت گذشته اضافه کرده است. طبق جدید ترین آمار، آخرین باری که بازار کریپتو از سطح 1 تریلیون دلار عبور کرد، در 13 ژوئن بود. رقم تریلیون دلاری بازار ارز های دیجیتال، برای طرفداران رمزارز در توییتر خبر بسیار خوشایندی بود. آن ها به سرعت این نقطه عطف مهم را جشن گرفتند، در حالی که برخی از آن ها، مانند DonAlt، این سوال را مطرح کردند که آیا سطوح جدید قیمت می تواند نشان دهنده یک برگشت صعودی باشد یا خیر. وی در این باره توییت زیر را به اشتراک گذاشت:
«خب اکنون که BTC افزایش یافته است و ETH در حال افزایش است، در چه سطح قیمتی یک بازار صعودی جدید برای شما بچه ها تایید می شود.»
در واقع، با توجه به اینکه شاخص ترس و طمع ماه ‌های متوالی در محدوده های «ترس شدید» یا «ترس» قرار دارد، بازار نزولی امیدوارانه به سوی خبر های مثبت و بازگشت به روند صعودی می شتابد.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *