1

فهرست مطالب

  • بیانیه بنیانگذار بایننس
binance vs dollar

بایننس به دنبال جایگزینی به جز دلار برای استیبل کوین خود است

بیانیه بنیانگذار بایننس

چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس در نشستی اعلام کرد:
با نابودی قریب‌الوقوع سکه بایننس USD (BUSD)، چندین نهاد خصوصی و عمومی علاقه‌مندی خود را برای همکاری با بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان در ابتکاری مشابه اعلام کردند. پاتریک هیلمن خاطرنشان کرد: «فرصت‌های بسیار جالبی وجود دارد، به ویژه در اروپا و خاورمیانه، هر چند که جزئیات بیشتری ارائه نکرد.»
جایگزین استیبل کوین بایننس ممکن است مبتنی بر دلار نباشد.
چنین امری ممکن است دشوار باشد. امروزه، تقریباً تمام استیبل کوین‌های برجسته همچنان به دلار آمریکا متصل هستند. بزرگترین استیبل کوین با پشتوانه فیات غیردلار، تتر یورو با ارزش بازار 219 میلیون دلاری است که با 13.5 میلیارد دلار ارزش بازار BUSD حتی پس از اقدامات نظارتی این هفته فاصله زیادی دارد. ارزش بازار استیبل کوین‌ها در هفته گذشته بالای 16 میلیارد دلار بود.

کوین ژانگ، یکی از بنیانگذاران DFX Finance، یک پروتکل مالی غیرمتمرکز برای استیبل کوین‌های دلار آمریکا، در اظهارنظری کتبی گفت: «یکی از دلایل زیادی که طول کشیده است تا استیبل‌کوین‌های غیر دلاری رایج شوند، قوانین هستند. ناشران استیبل کوین به دنبال راه‌هایی برای تنظیم صحیح بدون فرضیات متعدد و صرف مبالغ دیوانه‌وار برای ارائه نظرات هستند. با این حال، وضعیت فعلی فرصتی برای استیبل کوین های غیر دلاری ایجاد می‌کند.»
روز سه‌شنبه، وزارت خدمات مالی نیویورک به شرکت ارزهای دیجیتال Paxos که نسخه بلاکچین اتریوم BUSD را منتشر و فهرست می‌کند، دستور داد تا از ایجاد توکن‌های بیشتر خودداری کند.
بایننس به نظر می رسد به سرعت جایگاه خود را در ایالات متحده از دست می دهد زیرا تنظیم کننده های آمریکایی در حال محدود کردن ارزهای رمزپایه هستند. ماه گذشته، بایننس اعلام کرد که شریک بانکی مستقر در ایالات متحده -Signature Bank- دیگر تراکنش های دلاری کمتر از 100,000 دلار را پردازش نخواهد کرد. هیلمن تأیید کرد که صرافی در حال حاضر شریک بانکی ایالات متحده ندارد.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *