لطفا نظر خود را در رابطه با وبسایت وارد کنید! (اختیاری)

فهرست مطالب

  • آینده اکسی اینفینیتی
  • مشکلات اکسی اینفینیتی
سرنوشت جدید اکسی اینفینیتی در GameFi

سرنوشت جدید اکسی اینفینیتی در GameFi

سرنوشت جدید اکسی اینفینیتی درGameFi، با شنیدن این خبر، این سوال پیش می آید که آیا اکسی اینفینیتی، می تواند به شکوه سابق خود دست یابد، یا به عنوان شکلی از «کارآفرینی افراطی» که در آن موفقیت می تواند یک شبه اتفاق بیافتد، در میان زمستان کریپتو و اقتصاد نامطمئن جهانی، از بین خواهد رفت. سرنوشت جدید اکسی چه خواهد شد؟ اکسی اینفینیتی یکی از بازی های بلاک چینی برای سرگرمی و در عین حال کسب درآمد است که به طور ناگهانی، از محبوبیت بسیار بالایی بهره مند شد. اما در حال حاضر شک و شبهه هایی در رابطه با آینده این بازی محبوب پدید آمده است.

آینده اکسی اینفینیتی

اکسی اینیفینیتی (Axie Infinity) از زمان راه اندازی در مارس ۲۰۱۸، تبدیل به یکی از پر سود و محبوب ترین بازی های بلاک چینی شد. اما اخیرا اکسی با بحران اقتصادی مواجه شده است که کاربران این پلتفرم را نگران می کند. اکسی اینفینیتی در آغاز سال ۲۰۲۲ ماهانه ۲ میلیون کاربر فعال داشت، اما در حال حاضر این تعداد رو به کاهش است. برخی از فعالان عرصه ارز های دیجیتال بر این باورند که اکسی اینفینیتی یک بازار افراطی را به وجود آورد و حالا با بحران مواجه شده است. همچنین پیش بینی های زیادی در مورد سقوط آتی اکسی و از دست دادن اعتماد در میان بازیکنانش انجام شده است. اما آیا واقعا دوران اکسی در میان GameFi، تمام شده است؟ در این باره باید بگوییم که Axie Infinity، ممکن است به طور کامل ناپدید نشود. به احتمال زیاد خود را دوباره سرپا می کند و سرنوشت جدیدی را در چشم انداز گیم فای که به سرعت در حال تغییر است، ترسیم می کند. GameFi مانند فضایی برای آزمایش در متاورس شده است که مرز بین سرگرمی و کار و سرمایه گذاری را محو می کند. به نظر می رسد وضعیت اکسی آنقدر که کاربران تصور می کنند بد نیست، اما در این بین مشکلاتی نیز وجود دارد که در صورت رفع نشدن، می تواند خسارات جدی به بار بیاورد.

مشکلات اکسی اینفینیتی

به عنون یک گیمر، بازیکنان زیادی مجذوب بازی اکسی اینفینیتی شده و آینده آن را بررسی کرده اند. برخی از متخصصان بازی ادعا دارند، هموارسازی تقاضا برای SLP، یکی از اشتباهات اکسی بود که منجر به ایجاد تقاضای بیش از حد برای SLP، شد. هجوم بازیکنان جدید باید ثابت نگه داشته شود، اما برای ارائه منحنی تقاضای هموارتر برای SLP، رشد زیادی نداشته باشد. یکی دیگر از اشتباهات این است که Axie، تحت سلطه بازیکنان کشورهایی با دستمزد کمتر است. این به این دلیل است که SLP کسب شده در مقایسه با استاندارد زندگی محلی آن ها بسیار جذاب است. با این حال، شرط بندی روی یک گروه از بازیکنان بسیار خطرناک است، تنوع ریسک ضروری است. اکسی می‌تواند بازیکنانی را از کشور های با دستمزد متوسط به بالا جذب کند و روی «عامل سرگرمی» بازی تمرکز کند، در حالی که «عامل درآمد» یک امتیاز است. یک گام به سمت یک مدل بازی به خود، که در آن بازیکنان در توسعه بازی تأثیر دارند، ضروری است.
یکی از بزرگترین اشتباهات، استفاده نادرست از Axie Infinity، توسط بازیکنان چند اکانتی بود که باعث افزایش عرضه SLP، شد. داستان هایی وجود دارد که تک ‌بازیکنان در بیش از ۵۰ حساب با استفاده از چندین تلفن همراه بازی می ‌کنند، Axie برای پاسخ دادن به این مشکل بسیار کند بود.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *