1

فهرست مطالب

  • ۱۵۰ میلیارد توکن شیبا توسط یک سرمایه گذار خریداری شد!
خرید ۱۵۰ میلیارد شیبا توسط یک نهنگ اتریوم

خرید ۱۵۰ میلیارد شیبا توسط یک نهنگ اتریوم

“BlueWhale0159” یک توده عظیم از شیبا اینو را به دست آورده است، این سکه همچنان بزرگترین دارایی نهنگ ها است. پلتفرم داده های زنجیره ای WhaleStats که بر روی 500 کیف پول برتر در چندین زنجیره از جمله اتریوم و بایننس هوشمند متمرکز شده است، گزارش داده است که نهنگ اتریوم به نام «BlueWhale0159» مقدار شگفت انگیزی از توکن های میم شیبا اینو را به دست آورده است. در این میان، نهنگ ها بیش از هر آلت‌کوین مبتنی بر اتریوم، شیبا را در خود نگه می دارند.

۱۵۰ میلیارد توکن شیبا توسط یک سرمایه گذار خریداری شد!

توییت منتشر شده توسط WhaleStats نشان می دهد که “BlueWhale0159” در مجموع 150,000,000,000 تعداد توکن Shiba Inu خریداری کرده است که در زمان خرید که نزدیک به 16 ساعت پیش انجام شد 1,750,500 دلار ارزیابی شد. در زمان نگارش این مقاله، نهنگ دارای 1783849 دلار SHIB است که 4.8 درصد از سبد او را تشکیل می دهد. صفحه اصلی WhaleStats همچنین نشان می دهد که علیرغم اینکه شیبا بزرگترین دارایی نهنگ ها در معادل دلار آمریکا است، کل مقدار نگهداری آن توسط این کیف ها در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. با این حال، شیبا در زمان نگارش این مقاله 19.02 درصد از پرتفوی آن ها را تشکیل می دهد. طبق گفته CoinMarketCap، این سکه در حال حاضر با قیمت 0.0000118 دلار در حال تغییر قیمت است.
همانطور که طی هفته جاری توسط U.today گزارش شد، جامعه ی شیبا به دستاورد تاریخی جدیدی، از حیث تعداد هولدر های دومین میم کوین محبوب بازار، دست یافته است. در روز 20 جولای، سرویس داده های WhaleStats گزارش کرد که تعداد هولدرهای شیبا، از رقم 1.21 میلیون عبور کرده است و همچنان در حال افزایش است.
در دو روز گذشته، نهنگی با کیف پول موسوم به BlueWhale0159 تعداد 150 میلیارد توکن شیبا را، با مبلغ حدود 1.75 میلیون دلار، خریداری کرد. این سرمایه گذار، علیرغم بقیه ی نهنگ ها که دارایی خود را به فروش رساندند یا کوین های خود را بلافاصله پس از خرید، به کیف پول های رمزنگاری دیگر انتقال دادند، هنوز این توکن ها را به فروش نرسانده است.

مطالب مشابه

سوالات متدوال

نظرات

0 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *